Burası
slider
Pronet Şimdi Trakya'da!

Pronet ile sevdikleriniz ve değer verdikleriniz 7/24 güvende!

Pronet'in güvenli dünyası ile tanışmak için hemen bizimle iletişime geçin!
slider
5 Korumalı Güvenlik

Keşfet

Pronet alarm sistemi sadece hırsızlık girişimlerine önlem almakla kalmaz, aynı zamanda hayat kurtarır. Acil sağlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını ve hatta evinizin/iş yerinizin dışında bile başınıza gelebilecek tehlikelere karşı tam koruma sağlar.
slider
Uzaktan Kontrol

İşiniz Uzaktan Kontrol Altında

Pronet’in Uzaktan Kontrol özelliği ile internete bağlı cihazınız aracılığıyla tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.
Gözünüz Arkada Kalmasın

Pronet Trakya'da !

Pronet 5 Korumalı Güvenlik Hizmetinin Hırsızlık, Acil Sağlık, Yangın, Gaz Kaçağı, Su Baskını önlemleri ile eviniz ve işyeriniz 7/24 Pronet'in gözetimindedir.

Pronet ile evinizin güvenliğini uzaktan yönetmek çok kolay. Pronet’in Uzaktan Kontrol özelliği ile internete bağlı cihazınız aracılığıyla tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

foto

Pronet'in güvenli dünyası ile tanışmak, kendinizi ve sevdiklerinizi güvende hissetmenin huzuru için bizimle iletişime geçin  ”

İLETİŞİM
Ev Güvenliği & İşyeri Güvenliği

5 Korumalı Güvenlik

HIRSIZLARA GEÇİT YOK!

İşyeriniz veya Evinize izinsiz bir girişim olduğu anda alarm sistemi tehlikeyi algılar, harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 100 desibellik ses ile tüm çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşır. Sirenlerin devreye girmesi ile birlikte Pronet Alarm Haber Alma merkezine de sinyal ulaşır. Pronet ortalama 10 sn içinde sizi arar ve duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

EV GÜVENLİĞİ İŞYERİ GÜVENLİĞİ KİŞİSEL GÜVENLİK

ACİL DURUMLARDA AMBULANS YANINIZDA

Panik butonu, başınıza gelebilecek herhangi bir acil durum anında el ile yardım çağrısı yapmanıza yarar. Güvenlik sisteminiz kurulu olmasa dahi bu buton çalışır vaziyette olur, butona bastığınız anda Pronet Alarm Merkezi’ne sinyal gönderilir. Panik Butonunu isterseniz üzerinizde taşıyabilirsiniz, isterseniz işyerinizde ihtiyacınız olan yere sabitleyebilirsiniz.

EV GÜVENLİĞİ İŞYERİ GÜVENLİĞİ KİŞİSEL GÜVENLİK

YANGIN TEHLİKELERİ KARŞISINDA ÖNLEMİNİZİ ALIN

Alarm sisteminiz ile birlikte çalışan duman-ısı dedektörü iş yerinizdeki duman ve ani ısı değişikliklerini fark eder ve Pronet Alarm Haber Alma merkezine sinyal gönderir. Pronet ortalama 10 sn içinde size ulaşır ve duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar. Güvenlik sisteminiz kurulunun olmadığı durumlarda bile kesintisiz olarak çalışmaya devam eder.

EV GÜVENLİĞİ İŞYERİ GÜVENLİĞİ KİŞİSEL GÜVENLİK

GAZ SIZINTISI İÇİN ÖNLEM

Evi veya İşyerinizde Gaz dedektörleri ile karbon monoksit, LPG ve doğalgaz kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Alarm sisteminiz, bu dedektör sayesinde iş yerinizde bir gaz kaçağı oluşması durumunda hemen fark eder ve Pronet Alarm Haber Alma merkezine sinyal gönderir. Pronet ortalama 10 sn içinde size ulaşır ve duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

EV GÜVENLİĞİ İŞYERİ GÜVENLİĞİ KİŞİSEL GÜVENLİK

SU BASKINLARINI KOMŞULARINIZDAN DUYMAYIN

Evinizde, İşyerinizde Su baskını ve nem dedektörü, ortamda istenmeyen nem oluşumu veya su baskını oluşması durumunda alarm oluşturan dedektör tipidir. Bu tarz durumlarda sinyaller sonrası en erken şekilde Pronet size ulaşır.

EV GÜVENLİĞİ İŞYERİ GÜVENLİĞİ KİŞİSEL GÜVENLİK

Trakya Koruma Altında

SİZ DE MEMNUN MÜŞTERİLERİMİZ ARASINA KATILIN
İşletmeniz Pronet ile Güvende

Kurumsal Çözümler

Aralarında dünyaca tanınmış markaların da bulunduğu Türkiye'nin önde gelen birçok kurumuna, 21 yıllık tecrübemizi, yenilikçi hizmet anlayışımız ve alanında uzman güvenlik kadromuzla birleştirerek, sizlere kurumsal güvenliğiniz için gerekli olan tüm faaliyetlerde çözüm ve hizmet sağlıyoruz.